nimm2 Cukierki

Historia nimm2

"Łakocie i Witaminy" - to hasło towarzyszy marce nimm2 od początku jej istnienia.
Nasze owocowe cukierki z pysznym nadzieniem wywołują radość dzieci i budują zaufanie rodziców od 1962 roku. 
Dowiedz się jak rozwijała się marka nimm2. Miłej lektury!

Dzisiaj
2021

Dłuuugie, kolorowe i suuuperzabawne!

Wesoła paczka smakowitych mieszkańców żelkowej dżungli. Superdługa alpaka, żyrafa i mnóstwo innych szalonych zwierzaków w trzech intensywnych, podwójnie owocowych smakach. Niesamowita zabawa w rozciąganie, zawijanie i odgryzanie. Oczywiście - z sokami owocowymi i witaminami.

2020

Owocowa skorupka i wystrzałowe wnętrze o smaku coli.

Dla fanów marki nimm2 Boomki oraz miłośników coli -  stworzyliśmy wyjątkowe, rozpuszczalne kulki strzelające nadzieniem o intensywnym smaku tego tak orzeźwiającego napoju. Niesamowicie pyszne, a przy tym wzbogacone witaminami!

2018

Takie małe! Takie fajne!

nimm2 Śmiejżelki Happies to małe żelki o zabawnych kształtach. Tak niewielkie, że można jeść 2-3 na raz, mieszając smaki. Doskonała przekąska z sokiem i witaminami dla każdego, niezależnie od wieku. 

Soczyste i aromatyczne jak dojrzałe owoce!

Śmiejżelki Sokki Słodki Sad są słodkie i aromatyczne jak owoce prosto z sadu, a przy tym wyjątkowo miękkie - wypełnione pysznym nadzieniem z naturalnych soków. Propozycja dla prawdziwych smakoszy!

2017

Śmiejżelkowi superbohaterowie

Historia nimm2 - 2017

Szukacie prawdziwych superbohaterów? Oto oni – Śmiejżelki Heroes! Każda torebka skrywa oryginalne kształty dzielnych, żelkowych bohaterów. nimm2 Śmiejżelki Heroes zaskakują kolorową mieszanką przepysznych, owocowych smaków. Nie sposób się oprzeć!

 

Tropikalnie pyszne

Historia nimm2 - 2017

nimm2 Śmiejżelki TropikAry w czterech pysznych podwójnych smakach to egzotyczna zabawa dla całej rodziny!

2016

Mała, Wielka nowość - Śmiejżelki Pycha Minki

Paczka mleczno-owocowych przyjaciół rozrosta się! Tym razem dołączyły do niej nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki - cztery sympatyczne duszki, strasznie pyszne i przerażająco zabawne jednocześnie.

Srasznie pyszne Śmiejżelki Mlekoduszki

Pyszne, zabawne, a przy tym - superwygodnie opakowane! nimm2 Śmiejżelki Pycha Minki to żelkowe dropsy w kształcie zabawnych buziek, z sokami owocowymi oraz witaminami. Wygodna porcja na raz, która zmieści się w każdej kieszonce.

2015

Wystrzałowe nimm2 Boomki

Specjalnie dla miłośników cukierków rozpuszczalnych powstały wystrzałowe nimm2 Boomki oraz nimm2 Boomki kwaśne - rozpuszczalne kulki strzelające sokiem, wzbogacone witaminami. A linię uzupełniły unikalne nimm2 Boomki Musss - zaskakujące wyjątkowym, musującym nadzieniem.

Mocno kwaśne, cudownie jabłkowe

Również nimm2 Śmiejżelki wzbogaciły się o kolejną nowość - Jabłkominki, kwaśne żelki w kształcie zabawnych jabłuszek, z sokiem jabłkowym i witaminami.

2014

Czas na Mlekosmyki! - pierwsze żelki z dodatkiem mleka

Pierwsze Śmiejżelki w kształcie wesołych buziek - rozweselą każdego. nimm2 Śmiejżelki Mlekosmyki obok naturalnych soków i witamin zawierają również mleko. Po prostu nie można im się oprzeć!

Historia nimm2 - 2014
2012

Pierwsze nadziewane Śmiejżelki - cudownie miękkie i bardzo owocowe!

Od 2012 roku dostępne sa nowe nimm2 Śmiejżelki Sokki, z witaminami i dużą ilością soku owocowego. Soczyście miękkie, nadziewane i wyjątkowo owocowe - po prostu pyszne. A do tego aż w trzech wariantach smakowych!

Historia nimm2 - 2012
2010

nimm2 Lizaki - podwójnie owocowe, podwójnie pyszne

Jak w tak dziecięcej kategorii, jak lizaki mogłoby zabraknąć marki nimm2! W 2010 do rodziny nimm2 dołączyły Lizaki - oczywiście z sokiem owocowym i witaminami, a przy tym wyjątkowo gładkie i idealnie okrągłe. Prawdziwa frajda w czterech pysznych, podwójnie-owocowych smakach.

2008

Pyszne i z jogurtem - Śmiejżelki jogurtowe

W marce nimm2 Śmiejżelki nowość goni nowość. Tym razem są to radośnie owocowe, pysznie jogurtowe i pełne witamin nimm2 Śmiejżelki jogurtowe.

Historia nimm2 - 2008
2007

Extra kwaśna nowość!

Kwaśny smak rozwesela! Dlatego do rodziny nimm2 dołączyły Śmiejżelki w wersji kwaśnej. Dobrze znane owocowe kształty, sprawiają tyle samo radości przy układaniu wesołych buziek i są tak samo pełne witamin, a przy tym mają wspaniały kwaśny smak.

2004

Milowy krok w rozwoju marki - nimm2 Śmiejżelki

Sukces żelków owocowych w Polsce zaczyna się w 2004 roku. Firma Storck wprowadza wtedy na rynek polski nimm2 Śmiejżelki – żelki z sokiem owocowym i witaminami. Żelki stały się produktem przełomowym dla marki i cieszą się ogromnym powodzeniem do dziś.

Historia nimm2 - 2004

 

1995

Przekaz, który trafił do serc mam

„Jeżeli ze wszystkich rzeczy na świecie Twoje dziecko najbardziej kocha cukierki, a Ty na całym świecie najbardziej kochasz swoje dziecko, daj mu nimm2” - to hasło reklamowe miało duży udział w budowaniu sukcesu nimm2 w Polsce i na świecie.

Hisoria nimm2 - 1995
1994

nimm2 w Polsce

Początek pasma sukcesów - nimm2, pierwszy cukierek owocowy z witaminami wkracza na rynek polski i tworzy przyczułek do dalszego rozwoju rodziny nimm2.

Historia nimm2 - 1994

 

1962

Powstanie marki nimm2

Wszystko zaczęło się w 1962 r. w Niemczech, od cukierków nimm2, które zawierały witaminy i smaczne owocowe nadzienie. Od tego momentu hasło „Łakocie i Witaminy” stało się synonimem wyjątkowego konceptu, który połączył smakołyki z tym, co w nimm2 najlepsze.

Hisoria nimm2 - 1962
FAQ - Pytania i odpowiedzi na temat nimm2

Czy wiesz, że..?

Jakie witaminy zawierają produkty nimm 2?
Poznaj przydatne informacje na temat marki nimm2.

Czytaj dalej