Edukacyjne i zręcznościowe gry dla dzieci od nimm2

Dla małych fanów żelków, gier i wartościowej zabawy stworzyliśmy zestaw 14 gier edukacyjnych w ramach Krainy Słodkości nimm2 w największym w Polsce serwisie z grami edukacyjnymi dla dzieci Ciufcia.

Edukacyjne i zręcznościowe gry dla dzieci od nimm2

 

5 z nich dostępne jest również w wersjach na urządzenia mobilne. Można zapoznać się z nimi wchodząc na Krainę Słodkości, a potem ściągnąć na tablet lub telefon, aby mieć je zawsze pod ręką. Przydadzą się w podróży czy w poczekalni u lekarza.
 

 

Marka nimm2 tworzy interaktywne gry, które stymulują inteligencję dzieci oraz wspierają ich rozwój na 4 polach: analitycznym, kreatywnym, emocjonalnym i praktycznym. Umieszczone zostały one na Ciufcia.pl - przeznaczonym dla rodziców i dzieci serwisie internetowym z bezpiecznymi i rozwijającymi grami dla dzieci.
 

 

Kraina Słodkości nimm2 w serwisie Ciufcia to rozwojowe zabawy dla dzieci w wieku 2-8 lat. To miejsce, w którym spokojnie możesz zostawić swoje dziecko na 30 minut. Zapewnia  zabawę i rozwój dla Twojego dziecka. A dla Ciebie? Pewność, że wartościowo spędzi ono czas. Kraina Słodkości nimm2 to aż 14 ciekawych gier. 5 z nich dostępne jest również w wersjach na urządzenia mobilne (telefon, tablet). Aplikacje nimm2: Heroes Run!, Łap Minki!, Boomki, Nakarm Duszka! i Wieża pobrało już setki tysięcy użytkowników.
 

 

MOBILNE GRY ZRĘCZNOŚCIOWE:

Szukasz superbohaterów? Oto oni!  Wciel się w rolę bohatera Heroes Run! 

Heroes Run! to atrakcyjna gra dla wszystkich miłośników klasycznych gier zręcznościowych oraz Śmiejżelków. Wybierz ulubionego Śmiejżelka Heroes i ustanawiaj kolejne rekordy podskakując i zbierając owocowe żelki i bonusy.

Heroes Run! to gra mobilna od nimm2 dla wszystkich powyżej 6 lat. Możesz pobrać ją na swój telefon, tablet lub grać przez stronę www. Powodzenia!

 

 

 

Łap Minki to kolejna z gier od nimm2. Dwa poziomy trudności sprawiają, że gra jest atrakcyjną rozrywką dla każdego powyżej szóstego roku życia. Łap wesołe żelkowe minki i pomóż wesołemu wężowi urosnąć. Ale pamiętaj! Wąż nie może uderzyć w ścianę albo we własny ogon. Graj przez www lub pobierz na telefon.